Szybkafaktura.pl

Szybkafaktura.pl Ocena: 4.86/5(97.14%) Głosów: 7

Szybkafaktura.pl
Adres:
al. Zwycięstwa 96 /98, 81-451 Gdynia

tel: 587418911

biura rachunkowe

34 Opinii o “Szybkafaktura.pl”

Szybkafaktura.pl Ocena: 4.86/5(97.14%) Głosów: 7

 1. raisa napisał:

  Spośród kilku innych księgowości on-line, z których korzystałam w różnych latach, szybkafaktura.pl wyróżnia się przede wszystkim przejrzystym układem graficznym i łatwością obsługi, oraz wsparciem technicznym na wysokim poziomie. Całą korespondencję z BOK-iem możemy zapisać i odtworzyć w dowolnym momencie.

 2. Piotrek napisał:

  Zgadzam się z użytkownikiem raisa. Dodam jeszcze od siebie, że szybkafaktura.pl jest jednym z niewielu programów do księgowości on-line, który ma moduł do obsługi i rozliczania magazynów. Wiem, bo dość długo szukałem.

 3. Małgosia napisał:

  Ode mnie duży plus przede wszystkim za układ graficzny.Program daje spore możliwości i jest przeznaczony nie tylko dla zaawansowanych użytkowników, ale osoba stawiająca dopiero pierwsze kroki w prowadzeniu działalności ucieszy się z podpowiedzi i opisów do poszczególnych tabel i okienek. Najtańszy pakiet sprawdza się tylko w małych, nieskomplikowanych firmach, ale bardziej zaawansowany, w którym są np. listy płac jest w bardzo przyzwoitej cenie, więc nie ma problemu.

 4. XXL napisał:

  Jest ok. Nie mam większych zastrzeżeń, ale pozostałem wierny swojej platformie, do której się przyzwyczaiłem. Układ graficzny bardziej mi pasuje.

 5. Uni-tech napisał:

  Plusy szybkafaktura.pl:
  – niska cena
  – łatwość obsługi
  – kilka dodatkowych modułów niespotykanych w innych programach

  Minus:
  – przydałby się dodatkowy moduł do rozliczania praktyk, staży itp. bo moja firma często prowadzi szkolenia i zatrudnia praktykantów w ramach różnych projektów unijnych i samorządowych.

 6. sindbad napisał:

  Uni-tech, ale masz wymagania.-) Większość firm, które korzystają z księgowości internetowej prowadzi działalność jednoosobową i całkiem standardowe biznesy – sklepy internetowe, drobne zakłady usługowe, małą gastronomię a do obsługi takiej działalności szybkafaktura.pl ma wszystko co trzeba, chociaż masz rację, rozwój nigdy nie zaszkodzi. Do plusów dodałbym szybki i rzeczowy kontakt z BOK-iem tak jak pisała raisa. Miałem niemiłe doświadczenia i teraz zwracam na to bardzo uwagę, żeby osoby, które sprawują pieczę nad moją dokumentacją nie robiły dziwnych trudności.

 7. sceptyk napisał:

  Niby nie mogę znaleźć żadnych obiektywnych wad, ale jakoś wolę programy instalowane bezpośrednio na moim komputerze.

 8. Krzysztof napisał:

  Z programem szybkafaktura.pl zetknąłem się za pośrednictwem mojego biura rachunkowego. Poleciła mi go moja księgowa. Dla mnie było to dobre rozwiązanie ponieważ często podróżuję i dostęp do dokumentów i danych takich jak wykresy czy inne wyliczenia w trybie online nawet z komórki jest dla mnie bardzo wygodny.

 9. początkujący napisał:

  Bardzo dobry dla kogoś kto zaczyna działalność bo jest instrukcja i zestaw pytań i odpowiedzi. No i przypomina o terminach płatności ZUS i podatków. Z programem szybkafaktura.pl poradzi sobie nawet osoba, która nie jest biegła w obsłudze komputera.

 10. Janusz napisał:

  Dla mojegpo rodzaju działaności za prosty (potrzebowałem bardziej zaawansowanych funkcji), ale dla kogoś kto ma małą firmę szybkafaktura.pl będzie jak znalazł.

 11. scalar napisał:

  Program szybkafaktura.pl jest łatwy w obsłudze i przejrzysty. Polecam.

 12. flora napisał:

  Szybkafaktura.pl jest przyjazna dla użytkownika, intuicyjna a ceny są zróżnicowane w zależności od pakietu. Dobry program dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

 13. Marek napisał:

  Pracując z programem szybkafaktura.pl nie musisz martwić się ciągłymi zmianami w przepisach. Twórcy portalu sami dostosowują program do najnowszych ustaw i informują o tym użytkowników. Właśnie przeczytałem tam informację o zmianach związanych z nowym przepisami w sprawie podatku VAT.

 14. Marek napisał:

  Nie jestem przekonany do księgowości internetowej. Używam najtańszego pakietu szybkafaktura.pl, którym wystawiam wszystkie firmowe dokumenty. Przede wszystkim faktury VAT, ale także deklaracje, różne kwity magazynowe itd.

 15. wtczka napisał:

  Fajne rozwiązanie jeśli ktoś ma mało dokumentów. Kiedy ma się więcej papierów to już zajmuje trochę czasu. Czy polecam program szybkafaktura.pl? Tak, ale tylko pod warunkiem, że poważnie traktujesz swoją firmę i będziesz wpisywał dane na bieżąco.

 16. Marian napisał:

  Poradziłem sobie z programem od razu chociaż nie jestem wielbicielem komputerów. Pracuję w serwisie szybkafaktura.pl już pół roku i jestem zadowolony.

 17. Karolina napisał:

  Teraz wystawianie faktur zostało nieco usprawnione, więc program mogą stosować również osoby, które wystawiają sporo dokumentów. Szybkafaktura.pl wprowadziła funkcję „Kopiuj do nowego” nie tylko dla właściwych faktur, ale także faktur proforma. Jeśli ktoś pracuje stale z tymi samymi klientami, to cykliczne wystawianie faktur, które dawniej mogło być pracochłonne, teraz sprowadza się praktycznie do dwóch kliknięć.

 18. Daniel napisał:

  Tymi usprawnieniami mnie przekonali. Chyba zamówię szybkafaktura.pl na stałe bo okres próbny wypadł przyzwoicie, a teraz jeszcze zlikwidowali jedyną rzecz, która mnie drażniła w module magazynowym.

 19. Seba napisał:

  Program szybkafaktura.pl nie odbiega jakością ani funkcjonalnością od innych programów księgowych na rynku. Oferuje natomiast korzystny pakiet cenowy uwzględniający potrzeby różnych przedsiębiorców.

 20. wilczur napisał:

  Potwierdzam. Używam szybkafaktura.pl już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Można polecić.

 21. Jania napisał:

  Pochwalić można program szybkafaktura.pl przede wszystkim za dobrze rozwinięte menu pomocy. W razie wątpliwości łatwo znaleźć odpowiedź na pytania co ważne szczególniej dla nowych użytkowników. Chciałbym, żeby administratorzy wprowadzili kilka dodatkowych funkcji pod kątem e-sklepów, ale do prowadzenia księgowości w małych i jednoosobowych przedsiębiorstwach nadaje się bez względu na branżę w jakiej działamy.

 22. kuzynekTO napisał:

  Wśród zalet programu szybkafaktura.pl mogę wymienić przyjemny interfejs, łatwy i rzeczowy kontakt z BOK-iem, niską cenę i w tym przedziale cenowym bardzo duże możliwości, jakie daje program. Wadą, a raczej pewnym brakiem jest to, że nie ma zaawansowanych narzędzi do obsługi sklepów internetowych, ale to zwiększyłby cenę programu czyniąc go mniej wszechstronnym a dostosowanym bardziej do określonego typu działalności gospodarczej. Baza towarów i usług i magazyn jest, więc w razie potrzeby i sklep da się rozliczać.

 23. Japończyk napisał:

  Uni-techowi to przydałaby się taka księgowość jak wymyślił jeden Japończyk.-) Program księgowy zapakował w robota, oczywiście dziewczynę i oczywiście bardzo ładną. Dla nie-Japończyków szybkafaktura.pl jako księgowość posiada wszystkie podstawowe funkcje i kilka dodatkowych z działy kadr czy logistyki.

 24. gość napisał:

  ba-dzie-wie

 25. Kamil napisał:

  Do gościa nr 24: Co za merytoryczna, poparta argumentami wypowiedź. Gratulacje.-)Nawet jeśli są lepsze programy niż szybkaaktura.pl, bo pewnie są, to jednak należałoby obiektywnie rozważyć zalety i wady takiej platformy np. wadą jest brak dodatkowych promocji dla wieloletnich klientów a zaletą fakt, że program jest na bieżąco aktualizowany i zawsze w zgodzie z przepisami.

 26. lewek napisał:

  Dopiero zaczynam korzystać z programu szybkafaktura.pl. Jak na razie opinia pozytywna.

 27. Franek napisał:

  To ja już pracuję z programem szybkafaktura.pl trzeci rok i z roku na rok moja opinia o platformie staje się co raz bardziej pozytywna z uwagi na różne wprowadzane nowe funkcje i udogodnienia.

 28. Dublin napisał:

  Moja opinia o programie szybkafaktura.pl jest jak najbardziej pozytywna. Mogę go polecić bo jest tani, niezawodny i bardzo ułatwia prowadzenie firmy.

 29. Smok napisał:

  Prosty program do prostych zadań. Szybkafaktura.pl przydaje się jako wsparcie dla codziennych czynności administracyjnych w firmie – wystawianiu faktur, prowadzeniu KPiR, ewidencji klientów czy towarów.

 30. Kuba (Kubacki) napisał:

  Początkowo program mi się nie spodobał. Nie mogłem się połapać. Wydawał mi się jakiś dziwny, inny niż podobne programy, z którymi miałem wcześniej styczność. Jednak w miarę upływu czasu, dwa, trzy dni, stopniowo się do niego przekonywałem i teraz jestem bardzo zadowolony i stał się dla mnie podstawowym narzędziem pracy. Uważam, że ze względu na wiele użytecznych funkcji szybkafaktura.pl to program, który warto wypróbować i nie zrażać się początkowymi trudnościami.

 31. Milena napisał:

  Ocena funkcjonalności to kwestia indywidualna. Ja połapałam się we wszystkim od razu, może dlatego, że szybkafaktura.pl była moim pierwszym programem do fakturowania i księgowości, więc nie miałam wyrobionych nawyków korzystania z programu w określony sposób. Ode mnie piątka – znalazłam wszystko, co było potrzebne mojej firmie, ale najlepiej, żeby każdy sam wypróbował.

 32. justa napisał:

  Taki program jak szybkafaktura.pl z pewnością przyda się w firmie dlatego, że ułatwia i przyspiesza wykonywanie codziennych czynności takich jak np. wystawianie faktur czy wpisywanie pozycji do KPiR. Dla mnie to zawsze była najbardziej nudna część prowadzenia działalności, więc wolę, żeby zabierało to jak najmniej czasu.

 33. raptor napisał:

  Szybkafaktura.pl sprawdza się bardzo dobrze jako program do fakturowania. Interfejs jest przyjazny, można dodać logo firmy do faktury. Dokumenty są automatycznie numerowane. Nie korzystałem z księgowości internetowej, więc nie mogę wyrazić na jej temat merytorycznej opinii.

 34. waga napisał:

  Rada, żeby wypróbować program księgowy zanim się go kupi, jest bardzo słuszna. Ja sprawdziłam kilka portali księgowości internetowej, zanim ostatecznie zdecydowałam się na szybkafaktura.pl, a na mojej decyzji zaważyły czynniki takie jak przystępny interfejs, oraz funkcja wystawiania list płac. Poszczególne funkcje w większości są dobrze opisane, ale trudno jest ocenić intuicyjność programu tylko na podstawie samych screenshotów. Lepiej po prostu wypróbować.

Dodaj swoją opinię

Lublin - biura rachunkowe. Możesz śledzić opinie oSzybkafaktura.pl używając kanału RSS 2.0 . Możesz dodać swoją opinię , lub wysłać trackback z Twojej strony.

Zobacz inne firmy